Pielęgnacja twarzy z Neutrogeną

Jocelyn Morales z Unsplash
Jocelyn Morales z Unsplash

Czy przeszło ci kiedyś przez myśl jak dużo uwagi poświęcasz za dnia swojej cerze? Jeżeli twoja pielęgnacja twarzy ogranicza się jedynie do szybkiego mycia przed położeniem się do łóżka i orzeźwiającym przemyciu twarzy zaraz po przebudzeniu. To jednak zdecydowanie nie wystarczy, gdyż aby jak najdłużej utrzymać zdrowy, promienisty i młody wygląd, niezbędne, a nawet konieczne jest nieco większe przyłożenie do tego uwagi – oczywiście, o ile chcemy wyglądać atrakcyjnie jak najdłużej i jak najdłużej oczekujemy tego, by odejmowano nam lat, niż ich dodawano.

Słowa pielęgnacja twarzy od odpowiedniego nawodnienia i dostarczanie płynów w optymalnej dla ciała ilości, poprzez to, co znajduje się na naszym talerzu oraz jaki tryb życia propagujemy, aż w końcu na zastosowaniu drogeryjnych, aczkolwiek bezpiecznych i w miarę naturalnych produktów, jakie miałyby wygląd skóry wspomóc lub poprawić – cały czas pracujemy na to, jak wygląda ona w danym momencie. Zdecydowany wpływ mamy na to, co dzieje się z nią teraz i w przyszłości, za kilka lat lub w zaawansowanym już wieku. Dziedziczenie po przodkach wcale nie ma aż tak znaczącego wpływu jak by się to mogło wydawać. Wpływ na to mamy za to my poprzez takie, albo inne działanie, a pielęgnacja twarzy jest właśnie jednym z nich. Każdy wiek oraz typ skóry wymaga tu oczywiście odpowiedniego podejścia, bo wiadomo, że dla cery tłustej nie zastosujemy kremu typowo natłuszczającego. Są jednak serie specyfików, które nadają się jednocześnie do każdego typu cery, produkty takie, które doskonale pielęgnują i są produktami uniwersalnymi. Od zewnątrz odżywiają oraz chronią naszą skórę i po które można sięgnąć bez obaw, a nawet i w ciemno. Należą do nich między innymi kosmetyki Neutrogena o unikalnych formułach, które pożądany efekt oczyszczenia i pielęgnacji zagwarantują. Kosmetyki nawet te bardzo dobre w działaniu jednak na niewiele zdadzą się jeśli regularnie łamać będziemy podstawowe zasady ogólnej pielęgnacji i higieny jak chociażby niedokładne oczyszczanie twarzy, czy niechlujny demakijaż. Stres, papierosy, śmieciowe jedzenie, nadmierne opalanie się, czy nawet częste dotykanie twarzy, a nie daj boże wygniatanie tego, co znajduje się pod skórą, zrobią zawsze swoje. Pielęgnacja twarzy na którą poświecisz dziennie jedynie kilka minut, z pewnością zrobi dobrą robotę. Nie musisz od razu udawać się do dermatologa, czy kosmetyczki, aby móc pochwalić się zadbanym wyglądem. Nie potrzebujesz drogich, nieraz i nieprzyjemnych zabiegów, ani kosmetyków kosztujących majątek. Trzymanie się reguł plus dobry kosmetyk czasem wystarczy.

https://neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-twarzy/

Tekst sponsorowany

*Treści zawarte na serwisie Leczenie-otylosci.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Leczenie-otylosci.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: