Kiedy warto sięgnąć po dildo z przyssawką?

Kiedy warto sięgnąć po dildo z przyssawką?

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych gadżetów erotycznych, które stanowią idealny sposób na urozmaicenie życia seksualnego.  Jednym z nich jest dildo z przyssawką. Czym charakteryzuje się ta zabawka erotyczna? W naszym artykule podpowiadamy też, kiedy warto sięgnąć po dildo z przyssawką.

Spis treści:

  1. Co to jest dildo?
  2. Kiedy warto sięgnąć po dildo z przyssawką?
  3. Realistyczne dildo z przyssawką
  4. Dildo do uprzęży
  5. Jakie dildo wybrać?

Co to jest dildo?

Pod określeniem dildo kryje się sztuczny penis. Pozwala on na penetrację odbytu lub pochwy. Może być wykorzystywany solo lub z partnerem. Dildo sprawdza się zarówno u par różnopłciowych, jak i jednopłciowych. W przypadku heteroseksualnych kochanków sztuczny penis stanowi sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Na to rozwiązanie decydują się także mężczyźni mający problemy z erekcją, którzy chcą dostarczyć swojej partnerce moc doznań. Dildo do uprzęży bywa też wykorzystywane przez lesbijki oraz gejów. Co ciekawe, w parach heteroseksualnych także kobieta może używać sztucznego penisa do penetracji odbytu mężczyzny.

Kiedy warto sięgnąć po dildo z przyssawką?

Zwykły sztuczny penis w niektórych sytuacjach okazuje się dość problematyczny. Trzeba trzymać go w ręce, co uniemożliwia pieszczenie partnera  w inny sposób, a w przypadku kobiet utrudnia stymulację łechtaczki, narządu stworzonego do odczuwania przyjemności.  Tymczasem wiele z nas pragnie intensyfikować rozkosz poprzez zróżnicowanie form stymulacji. Na szczęście producenci gadżetów erotycznych wzięli to pod uwagę, opracowując dildo z przyssawką.  Jak sama nazwa wskazuje, otrzymujemy przyssawkę umocowaną u podstawy sztucznego penisa. To proste rozwiązanie umożliwia przytwierdzenie zabawki erotycznej do dowolnej gładkiej i płaskiej powierzchni.  Dildo z przyssawką możemy umieścić na ścianie, podłodze, stole, blacie etc. Pozwala ono na stymulację w różnych pozycjach, co dostarcza mnóstwo doznań oraz przyjemności.

sztuczne penisy

Realistyczne dildo z przyssawką

Sztuczne penisy wykazują między sobą spore różnice. Na rynku znajdziemy przeźroczyste dildo, znajduje ono odbiorców, ponieważ niektórzy lubią, gdy gadżet erotyczny wygląda jak typowa zabawka. Nie brakuje też realistycznych sztucznych penisów, które produkuje się w różnych odcieniach ludzkiej skóry. To pozwala też zrealizować fantazję o seksie z przedstawicielem innej kultury, np. ciemnoskórym mężczyzną. Realistyczne dildo z przyssawką cieszy się dużą popularnością. Niektórzy cenią je za to, iż dość dobrze odzwierciedla tradycyjny stosunek i nie wymaga użycia rąk. Dzięki temu możemy pieścić swoje strefy erogenne lub skupić się na dostarczaniu dodatkowej stymulacji swojemu partnerowi. Wolne ręce okazują się bardzo przydatne w różnych sytuacjach.

Dildo do uprzęży

Choć mogłoby się wydawać, że na dildo do uprzęży decydują się wyłącznie lesbijki, to tego typu rozwiązanie cieszy się też popularnością wśród par heteroseksualnych, które pragną zapewnić sobie niecodzienne doznania. Coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę, iż stymulacja odbytu pozwala wspiąć się na nieco inny poziom rozkoszy. Nie każdy z nich ma skłonności homoseksualne. Odbyt jest miejscem niezwykle unerwionym i ukrwionym, ponadto jego ciasność czyni penetrację jeszcze bardziej fascynującym przeżyciem. Gadżety erotyczne pozwalają zamienić się rolami, co może wnieść powiew świeżości do związku z dłuższym stażem. Teraz to kobieta może być stroną aktywną. Wystarczy, że zamówi w sex shopie online takim jak Easytoys.pl dildo do uprzęży. Tutaj należy zwrócić uwagę na to, aby średnica sztucznego penisa pasowała do średnicy uprzęży. Inaczej nie połączymy ze sobą tych dwóch elementów.  Przed umieszczeniem sztucznego penisa w odbycie partnera, należy zwilżyć je lubrykantem, inaczej penetracja może okazać się bolesnym przeżyciem dla strony biernej.

Jakie dildo wybrać?

Sztuczne penisy są dostępne nie tylko w różnych odcieniach skóry oraz mniej realistycznych kolorach, ale też w rozmiarach. Na rynku znajdziemy też dildo z moszną, ta druga może przydać się do stymulacji pośladków. Niektóre modele sztucznych penisów są tak starannie dopracowane, iż wprawne oko dostrzeże na nich męski napletek. Zdarza się, iż dildo jest lekko zakrzywione, aby mogło stymulować punkt G. Sztuczne penisy różnią się także grubością i długością. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż nie każda kobieta lubi grube i długie dildo, choć można by sądzić, że członki o takich parametrach są najbardziej pożądane przez płeć piękną. Po mniejsze sztuczne penisy powinny sięgnąć panie, które mają drobną budowę ciała. Są one dedykowane także wszystkim, niezależnie od płci i orientacji, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dildo lub chcą je wykorzystywać do penetracji odbytu. Ten ostatni nie wykazuje takiej elastyczności jak pochwa. Jest też stosunkowo ciasny, dlatego tutaj nie należy przesadzać z grubością i długością sztucznego penisa. Zainteresowało cię dildo z przyssawką lub inny ze wspomnianych modeli? Zajrzyj do sklepu erotycznego Easytoys.pl. Gwarantuje on dyskretną wysyłkę, dzięki czemu zrobisz zakupy bez uczucia skrępowania.  Sex shop internetowy Easytoys.pl może pochwalić się bogatą ofertą sztucznych penisów.

*Treści zawarte na serwisie Leczenie-otylosci.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Leczenie-otylosci.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: