Na czym polega vibroliposukcja

Na czym polega vibroliposukcja

 

Rozwój technologiczny sprawia, że zabiegi upiększające stają się coraz bardziej skuteczne i mniej inwazyjne. Tradycyjny zabieg liposukcji pozwalał na usunięcie tkanki tłuszczowej z określonych miejsc. Nie była to co prawda magiczna metoda odchudzania, a modelowanie sylwetki.

Osoby, które pomimo zrzucenia wagi narzekały na tkankę tłuszczową w okolicach brzucha, pośladków czy ramion, chętnie korzystały z takiego sposoby usuwania uporczywego tłuszczu.

Vibrolipo

Wszystko, w tym i zabiegi, można jednak ulepszać i tak właśnie stało się z liposukcją. Technologia Vibrolipo sprawia, że zabieg jest o wiele prostszy dla chirurga, a jego efekty są bardziej spektakularne. Kaniula, wprowadzana pod skórę w celu odessania zbędnego tłuszczu, wibruje. Poruszanie się końcówki szybko w różne strony, pozwala na usunięcie tkanki dokładniej i bez ryzyka nierównomiernego odessania tłuszczu, tak jak często bywało w przypadku tradycyjnej liposukcji. Ponadto, metoda ta pozwala na pracę w różnych warstwach tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna technologia to również większe bezpieczeństwo – aparatura posiada specjalny system zabezpieczeń, który zatrzymuje urządzenie wtedy, gdy zbliża się ono niebezpiecznie do innych tkanek pod skórą.

Aleksandra Wiktor

 

*Treści zawarte na serwisie Leczenie-otylosci.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Leczenie-otylosci.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: