Na czym polega vibroliposukcja

efekt-jo-jo

 

Rozwój technologiczny sprawia, że zabiegi upiększające stają się coraz bardziej skuteczne i mniej inwazyjne. Tradycyjny zabieg liposukcji pozwalał na usunięcie tkanki tłuszczowej z określonych miejsc. Nie była to co prawda magiczna metoda odchudzania, a modelowanie sylwetki.

Osoby, które pomimo zrzucenia wagi narzekały na tkankę tłuszczową w okolicach brzucha, pośladków czy ramion, chętnie korzystały z takiego sposoby usuwania uporczywego tłuszczu.

Vibrolipo

Wszystko, w tym i zabiegi, można jednak ulepszać i tak właśnie stało się z liposukcją. Technologia Vibrolipo sprawia, że zabieg jest o wiele prostszy dla chirurga, a jego efekty są bardziej spektakularne. Kaniula, wprowadzana pod skórę w celu odessania zbędnego tłuszczu, wibruje. Poruszanie się końcówki szybko w różne strony, pozwala na usunięcie tkanki dokładniej i bez ryzyka nierównomiernego odessania tłuszczu, tak jak często bywało w przypadku tradycyjnej liposukcji. Ponadto, metoda ta pozwala na pracę w różnych warstwach tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna technologia to również większe bezpieczeństwo – aparatura posiada specjalny system zabezpieczeń, który zatrzymuje urządzenie wtedy, gdy zbliża się ono niebezpiecznie do innych tkanek pod skórą.

Aleksandra Wiktor

 

Zapraszamy do współpracy!

Biuro
ul. Żniwna 3, 45-763 Opole Tel: 789 419 820
© Copyright Leczenie Otyłości 2021